КОДЕФЕМОЛ Н  сироп

Форми випуску:
Коди класифікації ATC:
Активні інгредієнти або їх джерела:
Інструкція для медичного застосування
  • Показати повний текст
  • 5 мл сиропу містять парацетамолу 60 мг, псевдоефедрину гідрохлориду 7,5 мг, кодеїну фосфату у перерахуванні на кодеїну фосфат безводний 5 мг
  • ТОВ "Харківське фармацевтичне підприємство "Здоров'я народу", м. Харків, Україна
Препарати, які можуть бути фармацевтичн еквівалентними, або альтернативними
Збігається код ATC 4-го рівня:
Інший склад, але показання і спосіб застосування можуть збігатися; групи по активним інгредієнтам
Збігається код ATC 3-го рівня:
Інший склад, але показання і спосіб застосування можуть збігатися; групи по активним інгредієнтам